Dragi čitatelji,
ranije smo vas obavijestili da je naša škola ušla u TOP 7 srednjih škola na natječaju Centra izvrsnosti Splitsko-dalmatinske županije multimedije i jezike. Ušli smo u projekt CIMAJ koji će doprinijeti razvoju potencijalno darovitih i visokomotiviranih mladih kroz različite multimedijske sadržaje. Cilj je da sva postiguća naših učenika i naše škole dijelimo kroz publicističke vrste preko našeg novog portala KonTaŠ?, ali i preko društvenih mreža:

Želimo da sjajne priče i uspjesi dođu do što veće publike.

U tome će nam pomoći i ovaj projekt i suradnja s Centrom izvrsnosti SDŽ jer će se radovi naših KTŠ novinara objavljivati i na portalu https://izvrsna.hr/. U našoj prvoj vijesti predstavili smo naš KonTaŠ?

Sve o našoj ulozi u novom projektu pročitajte OVDJE:

KonTaš li i ti?


Pratite nas i dalje jer vjerujemo da je grand prix naš!

Pišu: Mirta Ožić-Bebek i Michaela Viculin, 2.C

Previous articleDobrodošli u CIMAJ!
Next articlePosjet Saboru

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here