Svake godine naša škola tradicionalno sudjeluje u akciji A di si ti? Udruge Most. Prodajom prikupljenih predmeta i izrađenih prigodnih ukrasa prikupljaju se sredstva za beskućnike grada Splita. Ovu akciju u našoj školi potiče psihologinja Martina Mršić koja je ove godine nagrađena godišnjom nagradom “Davor Belaić” za koordinatore volontera (čitajte u članku: Nagrađena psihologinja Martina Mršić https://kontash.com/2022/12/07/nagradena-psihologinja-martina-mrsic/).

Naši učenici, volonteri i zadrugari zajedno sa psihologinjom Martinom Mršić i školskom knjižničarkom Margaretom Glavurtić odlučili su izraditi prigodne božićne ukrase u radionici u knjižnici za prodaju na štandu Komercijalno-trgovačke škole Split na buvljaku Udruge Most.

Poručujemo svim učenicima i djelatnicima da otvore srca za potrebite i dođu na naš štand u ovo božićno vrijeme. U subotu 10. prosinca! Čekamo vas na najboljoj volonterskoj zabavi u gradu!

Darujte sa srcem i ljubavlju kako biste pomogli drugima.

Fotografije s božićne radionice pogledajte OVDJE:

Pišu: Regina Grubišić i Iva Katić, 1.a

Previous articleNagrađena psihologinja Martina Mršić
Next articleKonTaŠ volonteri na Radio Splitu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here