U studenom 2023. završili smo još jednu humanitarnu akciju u našoj školi. Prošle smo edukaciju za krizno volontiranje pod vodstvom Udruge MoSt. Veoma nam se svidjela edukacija te smo odmah nakon nje krenule u akciju. Obavijestile smo učenike i profesore naše škole za humanitarnu akciju i postavile kutije u atriju škole gdje se odlagala hrana i higijenske potrepštine. Nakon završetka akcije krenule smo razdvajati i popisivati hranu. Naša škola uspjela je prikupiti 300 proizvoda hrane i higijenskih potrepština. Akcija je odlično prošla i vrlo smo sretne zbog toga. Pozvale smo djelatnike Udruge MoSt, s njima spakirale proizvode i predale im ih.

Veoma smo zadovoljne ovom akcijom i nadamo se da će biti još prilika za nove akcije. Zahvaljujemo se svim učenicima i djelatnicima Komercijalno-trgovačke škole Split na sudjelovanju u još jednoj humanitarnoj akciji!

Autorice: Matea Bilojelić i Marta Nazor, 2.a

Previous article“Ekološki” mural
Next articleHumanitarni buvljak ,, A di si ti!?” 2023.