UPOZORENJE:

Prije čitanja pripremite vodu sa šećerom, mirisne soli i/ili lepeze i obavezno sjednite. Uredništvo nije odgovorno za moguće nuspojave od navale uzbuđenja i sreće.

Dragi naši učenici!

Kako ste dosad živjeli bez ovoga, medicinsko je čudo! Naša škola pokreće svoj digitalni školski list Kontaš?, odnosno internetski portal kontash.com.

Ovaj je portal za VAS i VI ćete kreirati sadržaje, pisati članke, reportaže, intervjue; snimati video radove, dokumentarce, radijske emisije i podcaste; ilustrirati tekstove i dizajnirati vizualna rješenja, riječju: izražavati se. OK, to su dvije riječi.

Izabrat ćete medije izražavanja koji su vam najbliži, teme koje su vam zanimljive i rubrike kojima ćete doprinositi. Tražimo glasne i tihe, introverte i ekstroverte, sportaše i pjesnike, umjetnike i poduzetnike… U našu su redakciju dobrodošli svi! 

Prijavite se na https://docs.google.com/forms/d/1JfJ3jcf3lcLEDKGaHyEdCnimgk87gTAHuaBD2cf_rLY/edit
i postanite dio novinarske redakcije Kontaš? 

Foto: KonTaŠ?

C’mon, you know you want to! 

Uredništvo

Next articleKombiniraj i kreći se!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here